loader

maske virus 1 virus blur virus blur virus blur Antibakteriyel Etkili Yeni Nesil Medikal Maske Ürünlerimizi İnceleyin Ürünlerimizi İnceleyin

PROFESYONEL ÜRÜNLER

EN-149:2001+A1:2009 normlarına uygun Medikal Malzemelerimiz, ameliyathanelerde, medikal ortamlarda kullanılmak üzere veya tüm çalışma ortamlarında kullanmak için tasarlanmıştır.

medicalfeature-img

MASKE

EN-149:2001+A1:2009 normlarına uygun Tıbbi cerrahi yüz maskelerimiz, ameliyathanelerde, medikal ortamlarda kullanılmak üzere veya tüm çalışma ortamlarında kullanmak için tasarlanmıştır.

Read More
medicalfeature-img

TULUM

Hava alabilen, Lamine yapıda mikro gözenekli dokusuz kumaş Çift taraflı fermuar ve fermuar kısmını gizleyen bant yapısı

Read More
medicalfeature-img

CERRAHİ ÖNLÜK

Mavi Nonwoven Kumaş. Anti-alerjik, hava alır. Latex, fiberglass içermez. Kolları uzun, sıfır yaka, arkası açık, kemerli, kolları lastikli.

Read More
medicalfeature-img

ELDİVEN

Bu koruyucu eldivenler "ikinci bir cilt" gibidir, ellerinizi hemen terletmez, çok hafif ve esnektir. Kuru ortamlarda üstün kavrama sağlar.

Read More

Kaliteli Üretim & Profesyonel Ürünler

0

Etkili Koruma

0+

Ülkeye Gönderim

0+

Kalite Sertifikası

0+

Uygunluk Belgesi

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

image

MASKE

Maskeler 4 veya 5 kat yüksek kaliteli spunbond ve olağanüstü performansa sahip meltblown filtreleme kumaşlarına sahiptir.

image

TEK KULLANIMLIK TULUM

Lamine beyaz 63 gr nonwoven kumaş, Nefes Alabilir , Tip 5/6 normlarında, Kilitli, çift fermuarlı , Fermuar kapağında yapışkan bant,