KURUMSAL

image

Altek Endüstriyel yapı market 30 yılı așan tecrübesi ile Endüstriyel yapı market sektöründe faaliyet gösteren bir aile șirketidir. İlerleyen dönemlerde sektörün gelișimine bağlı olarak kendini geliștiren özellikle İș sağlığı ve güvenliği ürünlerinde büyük oyuncu olmayı bașarmıș ve buna bağlı olarak ta kendisine ait olan SAFETOUCH markası adı altında medikal maske, cerrahi önlük, kullan at tulum ve N95 ( FFP2, FFP3 ) maskeleri uluslararası standartlarda üretimini gerçekleștirerek kapasitesinin %90’ını Avrupa, İngiltere ve Amerika’ya ihracat yapan bir firmadır. Yeni yapılan yatırımlara özel elastik kumaștan yapılmıș kulak bantlarına sahip, hijyen açısından tek tek paketlenmiș maske üretimine bașlamıș bulunmaktadır. Altek ; SAFETOUCH markası ile Dünya pazarının ihtiyaç duyduğu uzmanlık alanındaki ürünleri, uluslararası standartlara göre bașarılı bir üretici ișletme olarak müșteri odaklı çalıșma konularında etkinliğini arttırarak kısa süre içerisinde Global firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

Koronavirüse (COVID-19) karşı korunmak için

Maske kullanın; Ne zaman maske takmalısınız? Sağlıklıysanız, yalnızca yeni koronavirüs enfeksiyonu şüphesi olan bir kişiyle ilgileniyorsanız maske takın. Öksürüyorsanız veya hapşırıyorsanız bir maske takın. Maskeler sadece alkol bazlı dezenfektan veya sabun ve su ile sık sık yapılan el temizliğiyle birlikte kullanıldığında etkilidir. Maske takarsanız, nasıl kullanılacağını bilmeli ve uygun şekilde imha etmelisiniz. SAFETOUCH Maskeler 4 veya 5 kat yüksek kaliteli spunbond ve olağanüstü performansa sahip meltblown filtreleme kumaşlarına sahiptir.

EL HİJYENİNİ SAĞLA

Gözle görülmeyen bu mikroplara karşı korunmak için daima ellerimizi yıkamalıyız.

ELLERİNİ DEZENFEKTE ET

Günlük hayatınızda uygulayacağınız basit önlemler ile yeni koronavirüs ve diğer solunum yolları enfeksiyonlarından korunabilirsiniz

ELLERİNİZİ BOL SU İLE YIKAYINIZ

Bir pandemi sırasında virüsün yayılmasını önlemenin en ucuz, kolay ve önemli yollarından biri ellerin sabun ve suyla sık sık yıkanmasıdır.

image