loader

maske virus 1 virus blur virus blur virus blur Antibakteriyel Etkili Yeni Nesil Medikal Maske Ürünlerimizi İnceleyin Ürünlerimizi İnceleyin

PROFESYONEL ÜRÜNLER

EN 14683 normlarına uygun Medikal Malzemelerimiz, ameliyathanelerde, medikal ortamlarda kullanılmak üzere veya tüm çalışma ortamlarında kullanmak için tasarlanmıştır.

medicalfeature-img

MASKE

EN 14683 normlarına uygun Tıbbi cerrahi yüz maskelerimiz, ameliyathanelerde, medikal ortamlarda kullanılmak üzere veya tüm çalışma ortamlarında kullanmak için tasarlanmıştır.

Read More
medicalfeature-img

TULUM

Hava alabilen, Lamine yapıda mikro gözenekli dokusuz kumaş Çift taraflı fermuar ve fermuar kısmını gizleyen bant yapısı

Read More
medicalfeature-img

CERRAHİ ÖNLÜK

Mavi Nonwoven Kumaş. Anti-alerjik, hava alır. Latex, fiberglass içermez. Kolları uzun, sıfır yaka, arkası açık, kemerli, kolları lastikli.

Read More
medicalfeature-img

ELDİVEN

Bu koruyucu eldivenler "ikinci bir cilt" gibidir, ellerinizi hemen terletmez, çok hafif ve esnektir. Kuru ortamlarda üstün kavrama sağlar.

Read More

Kaliteli Üretim & Profesyonel Ürünler

0

Etkili Koruma

0+

Ülkeye Gönderim

0+

Kalite Sertifikası

0+

Uygunluk Belgesi

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

image

MASKE

Maskeler 4 veya 5 kat yüksek kaliteli spunbond ve olağanüstü performansa sahip meltblown filtreleme kumaşlarına sahiptir.

image

TEK KULLANIMLIK TULUM

Lamine beyaz 63 gr nonwoven kumaş, Nefes Alabilir , Tip 5/6 normlarında, Kilitli, çift fermuarlı , Fermuar kapağında yapışkan bant,